Uncategorized

Cybex, czyli wózki dla wymagających

Cybex, czyli wózki dla wymagających

Wózek spacerowy to jeden z podstawowych elementów dziecięcej wyprawki. Wśród wiodących producentów tego sprzętu, który najlepiej spełnia wszystkie oczekiwania, jest Cybex.

Dlaczego cieszy się tak dużą popularnością?

Wielu młodych rodziców zastanawia się, jakie parametry powinna mieć tego typu konstrukcja. Nie ma co ukrywać, że najbardziej liczą się tutaj bezpieczeństwo, wygoda oraz komfortowa obsługa.

Cybex Priam – wózek dla wymagających

Firma Cybex Priam od lat przoduje w produkcji wysokiej jakości wehikułów do przewożenia małych dzieci. Oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne i wysokiej jakości materiały. To konstrukcje, które wyróżniają się solidnością wykonania. Są trwałe, odporne na uszkodzenia i długowieczne. Nie tracą swoich walorów użytkowych przez długie lata, dzięki czemu można je z łatwością zbyć na rynku wtórnym. Cybex stawia na bezpieczeństwo – możemy być pewni, że taka konstrukcja się nie przewróci, a maluch z niej nie wypadnie. Druga ważna kwestia to zapewnienie malcowi komfortu podczas spacerów – producent wyposaża swoje konstrukcje w miękkie materacyki oraz ergonomiczne materiały, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Wózki tej marki są też wygodne w codziennej obsłudze. Łatwo się je prowadzi, szybko składa i bezproblemowo przechowuje.

Innowacyjne rozwiązania

Wózki Cybex wyposażone są w lekką i solidną ramę, a także wysokiej jakości zawieszenie. Te elementy świetnie spisują się w zróżnicowanym terenie – na asfalcie, ścieżkach w parku, a także podczas przełajowych spacerów. Konstrukcje tej marki są przystosowane do instalacji gondoli dla niemowlaka, a także wersji spacerowych. Występują w różnych wersjach: standardowych, turystycznych oraz sportowych. W ofercie firmy znajdziemy też szereg produktów dodatkowych. To między innymi praktyczne śpiworki do wózków, platformy na kółkach służące do przewożenia starszych dzieci (w pozycji stojącej), pojemne torby na akcesoria do pielęgnacji oraz na zakupy, holdery do butelek oraz osłony chroniące przed wiatrem, słońcem i deszczem.